Share


AHOJTE. AK BY STE NAŠLI NEAKTÍVNE LINKY, PROSÍM UPOZORNITE MA NA TO ĎAKUJEM :)

Ak máte nejaké nápady na zlepšenie tohto webu napište mi: kmovie.azet.sk

Určite vám odpíšem. Chcem všetko spraviť na zlepšenie tejto stránky, aby bol tento web užitočný pre Vás všetkých.Športové

Ledové ostří 4: Oheň a led (The Cutting Edge: Fire & Ice)

25. ledna 2013 v 20:51 | Kikush

USA The Cutting Edge: Fire & Ice
CZ název Ledové ostří 4: Oheň a led
USA, 2010, 90 min

Ve čtvrtém pokračování Ledového ostří se opět setkáme s Alejandrou "Alex" Delgado, která 2 roky po triumfu na mistrovství světa ztratila partnera. Ta nyní pořádá lekce krasobruslení pro děti. Její budoucí partner James "Bad boy" McKinsey byl kvůli násilí vyřazen z rychlobruslařského družstva USA. Oba v problémech, oba na jednom ledě, mistrovství za tři měsíce a trenér, co neumí anglicky.

LINK: TU

Ledové ostří 3: Splněný sen (The Cutting Edge 3: Chasing the Dream)

24. ledna 2013 v 17:38 | Kikush

USA The Cutting Edge 3: Chasing the Dream
CZ název Ledové ostří 3: Splněný sen
USA, 2008, 90 min

Krehká blondínka Celeste Mercierová (Sarah Gadon) a modrooký sympaťák Zach Conroy (Matt Lanter) boli donedávna párom snov - rovnako na ľade, ako i v súkromí... Ich profesionálny vzťah však zničil nepríjemný pád, pri ktorom Celeste utrpela vážne zranenie nohy s trvalými následkami a musela sa vzdať svojej dovtedy sa sľubne rozvíjajúcej kariéry - a to pochopiteľne skomplikovalo a naštrbilo aj ich milostný vzťah... Zach si preto začne - zatiaľ len z "čisto pracovných" dôvodov - hľadať novú partnerku. Jeho voľba napokon padne na temperamentnú Alejandru "Alex" Delgadovú (Francia Raisa) - no keďže Alex je telom i dušou hokejistka, Zach sa musí poriadne posnažiť, aby ju prehovoril na krasokorčuľovanie! Zachovmu dlhoročnému trénerovi Bryanovi Hemmingsovi (Stefano DiMatteo) sa to však vôbec nepozdáva, pretože tvrdohlavá Alejandra, jemne povedané, disponuje veľmi svojráznou technikou korčuľovania. A tak sa už zakrátko strane novou trénerkou ctižiadostivého, no zúfalo nezohraného páru niekdajšia úspešná reprezentantka Spojených štátov v krasokorčuľovaní Jackie Dorseyová (Christy Carlson Romano), ktorá našťastie okamžite rozpozná ich závideniahodný potenciál. Všimne si však i to, čo si Zach a Alex akoby uvedomovali len veľmi pomaly a opatrne - že ich spája i iná láska, než tá k ľadu...

LINK: TU

Ledové ostří 2 (The Cutting Edge: Going for the Gold)

23. ledna 2013 v 14:23 | Kikush

USA The Cutting Edge: Going for the Gold
CZ název Ledové ostří 2
USA, 2006, 98 min

Když vášnivá krasobruslařka Jackie (Christy Carlson) dostává do dvojice nového partnera - mistra extrémní jízdy na in-line bruslích Alexe (Ross Thomas), vzduchem létají jiskry a napětí by se dalo krájet. Tak začíná pokračování filmu Ledové ostří, klasiky z krasobruslařského prostředí. Pod trenérským dohledem Jackiiných rodičů olympijských medailistů musí tahle nesourodá dvojice neustále bojovat o to, aby si při cestě k olympijskému zlatu rozuměla na ledě i mimo něj. Ale jak soutěž nabírá na obrátkách, přerůstá jejich vztah sportovní rozměry!

LINK: TU

Bez kalhot (Magic Mike)

4. prosince 2012 v 17:59 | Kikush

USA Magic Mike
CZ název Bez kalhot
USA, 2012, 110 min

Ve svém filmu režisér Steven Soderbergh otevírá dveře do světa mužských striptérů. Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum však ve snímku nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthewa McConaugheyho uvidíme v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

LINK: TU

Holka s prknem (Chalet Girl)

17. listopadu 2012 v 20:42 | Kikush

USA Chalet Girl
CZ název Holka s prknem
Velká Británia/ Rakúsko/ Nemecko, 2011, 93 min

Krásná uličnice Kim kdysi bývala šampionkou ve skateboardingu, teď ale smaží hamburgery a snaží se uživit sebe a svého tátu. Brzy se na ní ale usměje štěstí v podobě práce v luxusní horské chatě v Alpách. Kim je zpočátku zmatena bizarností nóbl světa plném prvotřídního šampaňského, majestátních hor a po pás hlubokého prašanu. Potom ale objeví snowboarding a s ním úplně nový svět. Ukáže se, že Kim je přirozený talent, a tak začne brzy trénovat na soutěž pořádanou při příležitosti ukončení sezóny. Má jedinečnou příležitost vyhrát pořádnou sumu peněz. Jenže předtím, než se znovu stane šampionkou, musí překonat své nejhlubší obavy… a také zjistit, jak se věci mají s Jonnym, pohledným, ovšem evidentně nedostupným synem jejího šéfa.

LINK: TU

Ledové sny (Ice Castles)

14. listopadu 2012 v 21:04 | Kikush

USA Ice Castles
CZ název Ledové sny
USA/Kanada, 2010, 95min
Mladá, krásná a talentovaná Alexis Winston pochází z malého městečka a stává se krasobruslařskou superstar. Ale její cesta k úspěchu není vůbec snadná. Stojí ji spoustu úsilí, sebezapření a hlavně - ve starém domově zanechává i svého milovaného přítele. Když Alexis po tragickém pádu oslepne, potřebuje někoho, kdo by jí věřil; někoho, kdo by ji přesvědčil, že má dost sil znovu si obout brusle a uskutečnit svůj sen. V dojemném, inspirativním a emocionálním remaku romantického filmu, který byl v roce 1978 nominován na Oscara® (Nejlepší původní píseň - "Through the Eyes of Love"), se představují americké krasobruslařky Taylor Firth a Molly Oberstar, olympijská zpravodajka NBC Andrea Joyce a olympijská medailistka Michelle Kwan. Zažijte sílu a radost ze skutečné lásky…na ledě i mimo něj.


LINK: TU


Ledové ostří1 (The Cutting Edge)

14. listopadu 2012 v 20:33 | Kikush
USA The Cutting Edge
CZ název Ledové ostří
USA,1992,97 min

Když se jednoho dne zraní olympijský hokejista Doug Dorsey, jeho život přestane mít smysl. Kate Moseley je jednou z nejtalentovanějších krasobruslařek na světě, která žije jen pro výhru na zimních olympijských hrách. Jejím jediným problémem je, že nemůže najít toho správného sportovního partnera. Zde se naskytne příležitost pro Douga, kterému se tak otevře nová šance dostat se na led..

LINK: TU

 
 

Reklama