Share


AHOJTE. AK BY STE NAŠLI NEAKTÍVNE LINKY, PROSÍM UPOZORNITE MA NA TO ĎAKUJEM :)

Ak máte nejaké nápady na zlepšenie tohto webu napište mi: kmovie.azet.sk

Určite vám odpíšem. Chcem všetko spraviť na zlepšenie tejto stránky, aby bol tento web užitočný pre Vás všetkých.Červen 2013

Kráska a zvíře (Beauty and the Beast) -- 1. séria

26. června 2013 v 12:06 | Kikush |  Seriály


Catherine Chandler (Kristin Kreuk) je schopná detektívka, ktorá sa zaoberá nevyriešenými prípadmi vrážd. Keď bola ešte tínedžerka, stala sa svedkom vraždy svojej matky dvomi zločincami. Sama sa mala stať ďalšou obeťou, avšak niekto (alebo niečo) ju zachránilo. Hoci jej nikto neveril, vedela, že na vrahov nezaútočilo obyčajné zviera, ale človek.
Po niekoľkých rokoch sa z Catherine stane sebavedomá a spoľahlivá policajtka, pracujúca so svojou rovnako nadanou partnerkou Tess (Nina Lisandrello). Pri vyšetrovaní prípadu vraždy narazí Catherine na stopu, ktorá ich privedie k doktorovi s prívetivým vzhľadom Vincentovi Kellerovi (Jay Ryan). Ten mal podľa hlásení zomrieť v boji v roku 2002 počas výkonu vojenskej služby v Afganistane. Catherine sa dozvie, že Vincent je nažive a že to bol práve on, kto jej pred mnohými rokmi zachránil život. Zo záhadných dôvodov však žije na okraji spoločnosti. V skutočnosti skrýva Vincent viac než desať rokov svoje temné tajomstvo: keď sa rozhnevá, premení sa na desivú príšeru, ktorá nie je schopná ovládať svoju výnimočnú silu ani schopnosti. Keď to Catherine zistí, súhlasí, že zachová jeho tajomstvo za akékoľvek informácie o vražde jej matky. Medzi Catherine a Vincentom sa vytvorí komplikovaný vzťah, charakterizovaný vzájomnou príťažlivosťou, ale aj nepochopením toho, že takýto vzťah môže pre oboch predstavovať smrteľné nebezpečenstvo.Vášeň a cit (Becoming Jane)

21. června 2013 v 6:48 | Kikush |  Romantické


Velká Británie Becoming Jane
CZ název Vášeň a cit
Velká Británie / USA, 2007, 120 min

Vášnivý milostný příběh o skutečném setkání mladé Jane Austenové a Toma Lefroye, který pravděpodobně inspiroval její největší romány. Roku 1795 byl pro mladou anglickou dámu hlavním životním cílem sňatek s bohatým mužem. Jane Austen (Anne Hathaway) však věří na lásku. Ve svých 20-ti letech se konečně setkává s temperamentním mladým Irem Tomem Lefroyem (James McAvoy). Jeho intelekt a opovážlivost ji naprosto uchvátí a Jane brzy nemyslí na nic jiného, než na Toma. Může si ale dovolit odmítnout nabídku k sňatku s vnukem Lady Gresham (Maggie Smith), vzepřít se autoritě svých rodičů a uprchnout před sociálními konvencemi? Díky filmu Becoming Jane můžeme zjistit, že mezi Rozumem a citem a Pýchou a předsudkem se odehrál opravdový životní příběh…

LINK: TU


Pýcha a předsudek ( Pride & Prejudice)

21. června 2013 v 6:42 | Kikush |  Romantické

Velká Británie Pride & Prejudice
CZ název Pýcha a předsudek
Velká Británie / Francie, 2005, 127 min

Jeden z nejčtenějších a nejoblíbenějších knižních bestsellerů, Pýcha a předsudek britské spisovatelky Jane Austen, se po více než šedesáti letech vrací na filmové plátno. Snová výprava do Anglie konce 18. století s hvězdným obsazením, okouzlující kamerou a nesmrtelným příběhem dokáže alespoň na dvě hodiny zpomalit zběsilé tempo moderní doby. Klasický příběh lásky a nenávisti líčí osudy pěti krásných sester Bennetových, které jejich matka (Brenda Blethyn) vede pevnou rukou k životnímu názoru, podle něhož je žena šťastná jedině tehdy, když se bohatě provdá. Jediná Elizabeth (Keira Knightley) se tomuto modelu zatím úspěšně vzpírá, plně podporována dětinským otcem (Donald Sutherland). Když se v blízkém zámečku zabydlí svobodný a hlavně bohatý pan Bingley, všichni Bennetovi v čele s maminkou zavětří šanci na výhodný sňatek. Nejstarší dcera Jane (Rosamund Pike), citlivá a krásná dívka panu Bingleymu okamžitě podlehne. Mladší Elizabeth se zase zamlouvá jeho přítel, pan Darcy (Matthew Macfayden), který ovšem vypadá jako ukrutný snob a navíc má podle všeho prsty v krizi, která později naruší vztah Jane a pana Bingleyho. Je možné jednoho člověka stejně vášnivě nenávidět jako milovat?


LINK: TUSister act 2 - SOUNDTRACK

18. června 2013 v 12:20 | Kikush |  Soundtracky


LINK: TU


Dokonalá partie (The Wedding Date)

18. června 2013 v 12:17 | Kikush |  Romantické

USA The Wedding Date
CZ název Dokonalá partie
USA, 2005, 86 min


Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala?


LINK: TU